Lütfen bekleyiniz...

Lütfen bekleyiniz...

Sayfa Yükleniyor

Beklediğiniz için teşekkürler!

Hakkımızda

Biz BTS Tur...

Van'da kurulan bir firma olarak, 1997 yılında hizmet vermeye başladık.2000 yılında faaliyetlerimize Antalya başta olmak üzere istanbul ve van'da devam etmekteyiz.Hedefimiz, seyahat severlere ve gezginlere yurt dışında özgürce tatil yapabilmeleri için sınırsız seçenek sunmak.

Dünyanın en popüler şehirlerinden en bilinmeyenlerine seyahat ediyor, teknolojik birikimimizden aldığımız güçle turizmde sınırları ortadan kaldırıyoruz. 440’tan fazla tur seçeneğiyle Türkiye’nin en geniş tur alternatifini sunan markası olmakla gurur duyuyoruz.
Müşteri memnuniyetinde mükemmeli yakalama arzumuz ile kaliteli hizmet anlayışının her şeyden önce geldiğine inanıyor, 365 gün gerçek fiyat ve eş zamanlı %100 online rezervasyon ile seyahat severleri ve gezginleri iz bırakacak bir deneyime davet ediyoruz.

BTS Tur olarak sunduğumuz; yurt dışı kafileli turlar, gemi ve tren turları dışında, turizm sektörüne kattığımız 365 gün boyunca kesin hareketli Esnek Tur ile hayalinizdeki yurt dışı turunu dilediğiniz gibi planlayabiliyor, seyahatiniz ile alakalı detaylar hakkında kişisel tercihlerinizi rahatça yapabiliyorsunuz.

BTS Tur ayrıcalıkları ile siz de özgürce tatilin tadını çıkartın…

Eğer konu tatilse, biz 7/24 hizmetinizdeyiz…

Saatin kaç olduğu hiç önemli değil! 365 gün gerçek fiyat ve eş zamanlı %100 online rezervasyon ile, hayallerinizi mesai saatlerine sıkıştırmadan, rahatça kahvenizi yudumlayarak, arzu ettiğiniz saatte rezervasyonlarınızı yapabilirsiniz.

Tahmin değil, sonuç sunuyoruz...

Gün ve saat fark etmeksizin, yaptığınız tüm rezervasyonların alınabilirlik kontrollerini partnerlerimizin sistemlerinden eş zamanlı gerçekleştirerek, taleplerinize %100 kesinlik oranıyla yanıt veriyoruz.

Yeni güne dünyanın neresinde uyanmak isterseniz...

180 ülkedeki en güvenilir 150.000’den fazla otel için, gerçek zamanlı %100 online rezervasyon yapabilirsiniz.

Sıradaki maceraya siz karar verin…

440 farklı tatil destinasyonu ve 150.000’den fazla tur alternatifiyle, 365 gün gerçek fiyat ve gerçek zamanlı %100 online rezervasyon yapabilirsiniz.

Özgürce seçin, özgürce uçun...

253 farklı havayolu şirketi alternatifiyle 180 farklı ülkeye yapılan 1200 farklı tarifeli uçuşumuz, ve ekonomik uçak bileti arayışlarınız için 70 farklı lowcost uçuşumuzla, uçak bileti arama alışkanlığınızı değiştirecek noktadayız.